بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی 4 تا از بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان

بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ چرا باید بهترین والت بیت کوین و بهترین والت ارز دیجیتال را انتخاب کرد؟ بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان چه ویژگی‌هایی دارد؟ بعد از این که کاربران بازار ارزهای دیجیتال تصمیم به سرمایه گذاری در این بازار و به خصوص بیت کوین می‌گیرند. باید در مرحله اول بتوانند شرایط مورد نیاز برای خرید و فروش و نگهداری از دارایی‌های دیجیتال خود را مهیا کنند.

همان طور که سایر بازارهای مالی برای نگهداری از سرمایه‌های مورد نظر خود ابزارهای مختلفی در نظر می‌گیرند، دنیای ارزهای دیجیتال نیز به کاربران خود والت‌هایی را ارائه می‌کنند که با استفاده از آن‌ها می‌توان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را معامله کرد.

انواع کیف پول های معتبر طراحی شده توسط شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، امکانات و تجهیزات بسیار خوبی را برای سرمایه گذاران در نظر گرفته‌اند که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند،تلاش شده در این مقاله بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی را معرفی نماییم. نحوه ” ساخت کیف پول بیت کوین ” در مقالات مرتبط آموزش داده شده است که می توانید به آن مراجعه نمایید .

در این صورت ارزهای دیجیتال آن‌ها همواره از هر گونه خطری در امان خواهد ماند. کاربران می‌توانند با نصب این والت‌ها روی گوشی‌های همراه و یا رایانه‌های شخصی خود اقدام به انتقال، ارسال و نگه داری از ارز دیجیتال مورد نظر خود کنند. (برای انتخاب ” بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری “نیز می توانید به مقاله مرتبط مراجعه نمایید )در ادامه در مورد انتخاب انواع کیف پول معتبر بیت کوین و بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی صحبت خواهیم کرد.

بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان

شناخت کیف پول های معتبر بیت کوین

انواع کیف پول های معتبر ارز دیجیتال را می‌توان به دو نوع کیف پول دیجیتال معتبرگرم و سرد تقسیم بندی کرد. اگر می‌خواهید از کیف پول خارجی گرم استفاده کنید، باید به سراغ امکانات نرم افزاری مرتبط با دسکتاپ، موبایل، کلاینت و تحت شبکه بروید، اما اگر به استفاده از کیف پول‌های سرد علاقه‌مند هستید، باید از والت‌های کاغذی و سخت افزاری استفاده کنید.

سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند با توجه به شرایط سرمایه گذاری خود و معیارهای نحوه ارائه خدمات و تجهیزات هر یک از کیف پول‌ها دارند، یکی از آن‌ها به عنوان بهترین والت بیت کوین و همچنین بهترین والت ارز دیجیتال انتخاب نمایند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای لازم برای خرید بهترین والت های ارز دیجیتال و در کل بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی، میزان امنیت آن است، در واقع کاربران باید به امنیت کیف پول‌های مورد نظر خود توجه داشته باشند. در این صورت ذخیره سازی بیت کوین‌ها با موفقیت و بدون هیچ گونه نگرانی به انجام می‌رسد.

کدام کیف پول دیجیتال بهتر است ؟همان طور که می‌دانید انتخاب بهترین کیف پول دیجیتال معتبر و سرمایه گذاری اهمیت زیادی دارد، در نتیجه اگر در انتخاب آن بی توجهی صورت بگیرد، ممکن است دارایی‌های دیجیتال خود را از دست بدهید؛ بنابراین باید پیش از انتخاب کیف پول بیت کوین مورد نظر خود، انواع کیف پول بیت کوین را بشناسید و ویژگی‌های هر یک از آن‌ها بررسی کنید.

شما با شناسایی مناسب‌ترین کیف پول بیت کوین خود می‌توانید آن را انتخاب کنید و فعالیت‌های اقتصادی مرتبط با ارزهای دیجیتال خود را آغاز نمایید. ما در ادامه برای این که شما بتوانید بهترین والت های ارز دیجیتال را انتخاب کنید، هر یک از آن‌ها را به طور جداگانه معرفی کرده‌ایم.

بهترین والت بیت کوین

کیف پول دیجیتال معتبر دسکتاپ جهت استخراج بیت کوین

این دسته از والت‌ها، در حقیقت نرم افزارها و برنامه‌های با امکاناتی هستند که با نصب روی رایانه‌های شخصی کاربران، می‌توانند اقدام به ذخیره سازی و نگهداری از ارزهای دیجیتال کنند. شما می‌توانید برای سیستم‌های عامل‌هایی نظیر ویندوز، مک، لینوکس و … از این گونه کیف پول‌ها استفاده کنید.

کیف پول‌های مخصوص برای تلفن‌های همراه

انواع کیف پول هایی که برای تلفن همراه طراحی می‌شوند، در حقیقت برنامه‌هایی هستند افراد می‌توانند با استفاده از آن‌ها حساب ارزهای دیجیتال خود کنترل کنند. سرمایه گذارانی که می‌خواهند همواره وضعیت حساب بیت کوین خود را مشاهده کنند.

باید کار با نرم افزارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال را یاد بگیرند. در حال حاضر اپلیکیشن‌های متنوعی با مشخصات خاصی وجود دارند که افراد می‌توانند با استفاده از آن‌ها برای مدیریت حساب خود را دست بگیرند. نرم افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نیز وجود دارند که می توانید به مقاله مرتبط مراجعه نموده و با آنها بیشتر آشنا شوید .

این دسته از نرم افزارها برای گوشی‌های اندروید و ios و … طراحی شده‌اند. سرمایه گذاران می‌توانند با دانلود نرم افزار مورد نظر خود و راه اندازی حساب کاربری، اقدام به خرید و فروش و تبادل ارزهای دیجیتال خود کنند. شما می‌توانید از بین کیف پول‌های موبایلی، بهترین والت بیت کوین و بهترین والت ارز دیجیتال را برای خود انتخاب کنید.

بهترین کیف پول

والت‌های تحت وب برای مدیریت بیت کوین

همان طور که می‌دانید کیف پول‌های تحت وب، می‌توانند روی سیستم‌های شخصی و گوشی‌های همراه نصب شوند. در واقع بین این دسته از والت‌ها، تفاوت‌هایی وجود دارد و کاربران می‌توانند از طریق آن‌ها به صورت مستقیم روی بیت کوین‌های خود کنترل داشته باشند. کیف پول‌های با خاصیت دسکتاپی روی سیستم‌های دارای کیف پول خارجی نصب می‌شوند و می‌توانند به کاربران خدمات ارائه کنند.

کیف پول‌های کلاینت جهت استخراج و تولید بیت کوین

اگر به دنبال بهترین کیف پول دیجیتال هستید و پاسخ به این سوال که کدام کیف پول دیجیتال بهتر است؟ کلاینت‌های بیت کوین گزینه خوبی برای شما هستند. این دسته از کیف پول‌ها به طور مستقیم روی شبکه بلاک چین متمرکز می‌شوند.

برای استفاده از این نوع والت‌ها باید تمام شبکه بلاک چین بیت کوین را دانلود کنید؛ بنابراین ممکن است جمعیت زیادی از سرمایه گذاران از آن استقبال نکنند. البته کسانی که از این نرم افزار استفاده می‌کنند، تنها سرمایه گذاران حرفه‌ای و با تجربه هستند.

کیف پول‌های سخت افزاری برای بیت کوین

همان طور که گفتیم دسته‌ای از کیف پول‌ها هستند که دارای کلیدهای خصوصی و عمومی می‌باشند.

کیف پول معتبر بیت کوین

کیف پول‌های کاغذی

کیف پول کاغذی با داشتن کلید خصوصی و کلید عمومی چاپ شده روی کاغذ به شما خدمات ارائه می‌کند. شما می‌توانید برای استفاده از این والت‌ها به سایت‌های مرتبط با ساخت آن‌ها مراجعه کنید و با توجه به نیازهایی که دارید، والت مخصوص خود را بسازید. بعد از کلیدهای خصوصی و عمومی که این سایت به شما ارائه می‌کند را باید پرینت بگیرید و از آن‌ها نگه داری کنید.

کیف پول سخت افزاری مخصوص بیت کوین

کیف پول‌های سخت افزاری به صورتی طراحی می‌شوند که سرمایه گذاران با داشتن کلیدهای خصوصی و عمومی بتوانند ارزهای دیجیتال خود را به شکل آفلاین مدیریت کنند.

کیف پول‌های سرد امنیت بالایی را برای دارایی‌های دیجیتال شما تأمین می‌کنند؛ بنابراین افرادی که می‌خواهند ارزهای دیجیتال آن‌ها از هر گونه خطری در امان باشد، باید از این گونه کیف پول‌ها استفاده کنند. در ادامه بهترین کیف پول‌های بیت کوین را به شما معرفی خواهیم کرد.

همان طور که می‌دانید، در مورد بهترین کیف پول های ارز دیجیتال و انواع ویژگی‌های مختلفی وجود دارد، در حال حاضر بیشتر از 100 مدل والت برای محافظت از بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما از آنجایی که ممکن است اطلاعات برخی از کیف پول‌ها هک شوند و تمامی داده‌های آن‌ها از بین بروند.

باید هنگام انتخاب کیف پول مورد نظر خود به ویژگی‌ها و میزان امنیتی که دارد، دقت کنید.

بهترین کیف پول بیت کوین

والت لجر Ledger

یکی از انواع کیف پول‌ های سخت افزاری که می‌توان گفت بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان به حساب می‌آید، کیف پول سرد لجر می‌باشد. این والت فرانسوی امنیت قابل قبولی دارد و از هک شدن اطلاعات آن جلوگیری می‌کند. با توجه به این که این کیف پول جهت نگهداری و ارسال بیت کوین ساخته شده است، اما می‌توانید از دیگر ارزهای دیجیتال و توکن‌های مختلف پشتیبانی کند.

این کیف پول خارجی از نظر ظاهری بسیار جذاب است و می‌تواند با نرم افزارهای کیف پول همگام سازی شود. اگر حجم دارایی‌های دیجیتال شما زیاد است، می‌توانید از لجر را به بهترین کیف پول دیجیتال انتخاب کنید.

والت ترزور Trezor، انتخابی مناسب برای نگه داری از بیت کوین

از جمله کیف پول‌های سرد پرطرفدار می‌توان به کیف پول ترزور اشاره کرد. کشور چک سازنده این والت با امنیت بسیار بالا می‌باشد. اگر علاوه بر بیت کوین ارز دیجیتالی دیگری دارید، می‌توانید با استفاده از این کیف پول به مدیریت آن‌ها بپردازید. این کیف پول خارجی بسیاری از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می‌کند و با سایر نرم افزاری‌های مرتبط با کیف پول سازگاری دارد. ( جهت مشاهده مشخصات ، قیمت و خرید کیف پول ترزور می توانید به مقاله آموزشی مرتبط مراجعه نمایید)

مای سلیوم Mycelium، یکی از بهترین والت های نرم افزاری

یکی از بهترین کیف پول‌هایی که می‌توانید بعد از نصب روی گوشی‌های اندروید و ios از آن استفاده کنید، کیف پول موبایل مای سلیوم است. همان طور که اشاره کردیم، این کیف پول مخصوص موبایل طراحی شده و دارندگان رمزارز بیت کوین می‌توانند از آن استفاده کنند.

کیف پول مای سلیوم به راحتی به والت‌های سخت افزاری متصل می‌شود، البته رابط کاربری آن کمی ضعیف است، اما با استفاده از آن کاربران می‌توانند صفر تا صد کنترل کلید خصوصی و عمومی آن را در دست داشته باشند.

بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان

الکتروم Electrum، والت خاص برای بیت کوین

والت الکتروم دو نسخه به شما ارائه می‌کند که می‌توانید روی دسکتاپ و موبایل از آن استفاده کنید. این والت از نوع متن باز می‌باشد و باید به روز رسانی آن به صورت دائم انجام بگیرد. یکی از مهم‌ترین مزایای این کیف پول، نصب و راه اندازی بسیار راحت و ساده آن است.

از آن جایی که رابط کاربری آن کمی پیچیده‌است، بهتر است افراد مبتدی که وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند از این کیف پول استفاده نکنند.

نتیجه‌گیری

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال مشابه یک حساب بانکی است، در واقع شما با استفاده از می‌توانید به نگهداری، دریافت و انتقال ارز دیجیتال خود بپردازید. کیف پول‌های ارز دیجیتال آدرسی دارند که به عنوان شماره حساب شناخته می‌شوند. شما با ارسال آدرس بیت کوین خود به طرف فروشنده، می‌توانید مقدار بیت کوین مورد نظر خود را دریافت کنید.

در نتیجه اگر تصمیم به خرید و فروش ارزهای دیجیتال را دارید و می‌خواهید در این بازار سرمایه گذاری کنید، نباید از داشتن کیف پول غافل شوید.

همان طور که مطالعه کردید، والت‌های آفلاین و آنلاین مختلفی به صورت رایگان در سایت‌های معتبر وجود دارند، اما برای خرید والت‌های سخت افزاری باید هزینه کنید. اگر تا به حال از کیف پول معتبر بیت کوین استفاده کرده‌اید، می‌توانید ویژگی‌ها و مزایای آن را برای ما مطرح کنید.

در بخش نظرات می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون تمامی کیف پول های ارز دیجیتال و ویژگی های آن ها را به اشتراک بگذارید. ما به طور کامل و جامع پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

بهترین کیف پول برای ایرانیان کدام است؟

تا اینجای کار ما چند کیف پول معتبر در انواع مختلف معرفی کردیم که هر کدام از آن ها می توانند کارایی خاص خودشان را داشته باشند. همچنین در این مقاله سعی شده در مورد انواع کیف پول ها و طراحی آن ها صحبت شود. اما سوال مهمی که هنوز پاسخ داده نشده است این است که بهترین کیف پول برای ایرانیان کدام است؟

در واقع کاربران، به خصوص آن هایی که تازه با این فضا آشنا می شوند دوست دارند که با یک نام یا یک کیف پول سروکار داشته باشند و عملا نمی دانند که بین همین 4 مورد نیز سراغ کدام یک بروند.

به طور کلی می توان گفت که همه چیز بستگی به خودتان و استراتژی معاملاتی خودتان دارد. در واقع این خود شما هستید که مشخص می کنید بر اساس ویژگی و شرایطی که دارید و بر اساس نیازی که احساس می کنید چه نوع کیف پولی به درد شما می خورد.

اما اگر در ابتدای مسیر هستید و هنوز دقیقا نمی دانید که قرار است چه کار کنید، پس بهتر است در ابتدا با کیف پول های نرم افزاری و رایگان شروع کنید. این نوع کیف پول ها که در بالانیز به تعدادی از آن ها اشاره شد می تواند موقعیت آزمون و خطای مناسبی به شما بدهد تا شما دقیق تر بدانید که دنبال چه چیزی در این بازار هستید و قرار است چه کار کنید.

اما برای کسانی که سرمایه گذاری های سنگین دارند و دوست دارند که همیشه امنیت را اولویت اول قرار دهند، مسلما انواع کیف پول های سخت افزاری گزینه مناسبی خواهد بود. این نوع کیف پول برای ایرانی ها نیز یک اهمیت بالاتری دارد.

در واقع مسئله این است که بسیاری از صرافی های معتبر دنیا به ایرانیان به صورت مستقیم خدمات ارائه نمی دهند و همچنین این مسئله در مورد برخی از کیف پول های نرم افزاری صدق می کند. از این رو همواره احتمال بلوکه شدن سرمایه ایرانیان در این بازار وجود دارد. از این رو بهترین کار این است که سرمایه خودتان را در کیف های سخت افزاری قرار دهید. این کار عملا سرمایه شما را از هر خطری حفظ می کند.

The best bitcoin wallet 8 min min
بهترین کیف پول برای ایرانیان

کیف پول بیت کوین ایرانی، واقعی یا تخیلی؟!

اگر در دنیای اینترنت جست و جویی داشته باشید به راحتی می توانید انواع کیف پول بیت کوین ایرانی نیز پیدا کنید. اما سوال اصلی این است که آیا این کیف پول ها معتبر هستند و می توان به آن ها اعتماد کرد یا خیر؟

واقعیت امر این است که به وضوح نمی توان از اعتبار این دسته از کیف پول های مجازی صحبت کرد. اما در کل می توان گفت که این نوع کیف پول ها عملا تنها یک واسطه در این بازار محسوب می شوند.

چرا که ایرانی ها نمی توانند به صورت مستقیم در بازار حضور داشته باشند ( به سبب تحریم های آمریکایی ). بنابراین کیف پول های ایرانی نیز با آن تعریف اصلی کیف پول همخوانی ندارند و نمی توان به واقع به آن ها کیف پول گفت. بنابراین منطق ترین راه این است که تا جای ممکن از این نوع عبارات و مفاهیم دوری و راه منطقی تری را انتخاب کنید.

سوالات متداول :

چند نوع کیف پول ارز دیجیتال وجود دارد؟

کیف پول‌های ارز دیجیتال را می‌توان به دو نوع کیف پول‌های گرم و سرد تقسیم بندی کرد. اگر می‌خواهید از کیف پول‌های گرم استفاده کنید، باید به سراغ امکانات نرم افزاری مرتبط با دسکتاپ، موبایل، کلاینت و تحت شبکه بروید، اما اگر به استفاده از کیف پول‌های سرد علاقه‌مند هستید، باید از والت‌های کاغذی و سخت افزاری استفاده کنید.

کیف پول دسکتاپ جهت استخراج بیت کوین چیست ؟

این دسته از والت‌ها، در حقیقت نرم افزارها و برنامه‌های با امکاناتی هستند که با نصب روی رایانه‌های شخصی کاربران، می‌توانند اقدام به ذخیره سازی و نگهداری از ارزهای دیجیتال کنند. شما می‌توانید برای سیستم‌های عامل‌هایی نظیر ویندوز، مک، لینوکس و … از این گونه کیف پول‌ها استفاده کنید.

والت‌های تحت وب برای مدیریت بیت کوین را توضیح دهید ؟

همان طور که می‌دانید کیف پول‌های تحت وب، می‌توانند روی سیستم‌های شخصی و گوشی‌های همراه نصب شوند. در واقع بین این دسته از والت‌ها، تفاوت‌هایی وجود دارد و کاربران می‌توانند از طریق آن‌ها به صورت مستقیم روی بیت کوین‌های خود کنترل داشته باشند. کیف پول‌های با خاصیت دسکتاپی روی سیستم‌های دارای کیف پول نصب می‌شوند و می‌توانند به کاربران خدمات ارائه کنند.

4 دیدگاه برای “بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی 4 تا از بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان

 1. هما نوروزی گفته:

  سلام
  من از کیف پول مای سلیوم Mycelium استفاده کردم بنابه راهنمایی شما و به جرات میتونم بگم یکی از بهترین والت های ارز دیجیتال هستند که تا کنون استفاده کردم.

 2. هما نوروزی گفته:

  سلام و باتشکر از مقاله خوبتون در مورد انتخاب بهترین والت ارز دیجیتال با کیف پولهای مختلف و امکاناتشون آشنا شدم و استفاده کردم از راهنماییتون .

 3. سهراب سلامتیان گفته:

  ممنون از مطلب مفیدتون طبق راهنمایی شما برای انتخاب والت نرم افزاری من والت مای سلیوم Mycelium، رو انتخاب کردم و به جرات میتونم بگم بهترین کیف پول بیت کوین و بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی هست که تا به حال باهاش معاملاتم رو انجام دادم.

 4. ظهره عبدالوهاب گفته:

  طبق تجربه ای که در ترید داشتم با کمک شما به این نتیجه رسیدم بهترین والت بیت کوین والتی هست که از امنیت بالایی برخوردار باشه من خودم والت لجر Ledger رو انتخاب کردم هم امنیتش خوبه و هم خیلی کاربر پسند هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.