چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم؟ 7 روش ساده برای بدست آوردن بیت کوین رایگان

چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم

این روزها ارزهای دیجیتالی بیش از پیش به شهرت رسیده‌ و در میان افراد محبوبیت کسب نموده‌اند. همین امر سبب شده تا افراد زیادی به دنبال پاسخی برای سوال چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم، باشند. ما در ادامه مطلب، قصد داریم به طور جامع، پاسخ‌های مناسبی به این سوال، ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

بیت کوین رایگان چیست؟

بگذارید قبل از شروع هر مطلبی بهتر است اطلاعات در مورد بیت کوین پیدا کرده و سپس به سوال چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم، پاسخ دهیم، بگوییم که اصلا منظور از بیت کوین رایگان چیست؟ اگر با ارزهای دیجیتال سر و کار دارید، حتما اصطلاح بیت کوین رایگان را شنیده‌ و کنجکاو شده‌اید که به نحوی آن را بدست آورید.

باید بگوییم که در واقع بیت کوین رایگان را سایت‌ و برنامه‌های مرتبط با آن، تبلیغ می‌کنند و افرادی که کارهای تعیین شده در تبلیغات را برای دریافت بیت کوین رایگان، انجام دهند در ازای وقتی که گذاشته و کاری که انجام داده‌اند، هدیه‌ای دریافت خواهند نمود.

فکر کنم اکنون پاسخ سوال چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم را دریافت نمودید. اما بگذارید برای اینکه بهتر درک کنید، کمی بیشتر توضیح دهیم. هدیه‌ای که افراد مختلف در ازای انجام یک سری کارهای مشخص شده در سایت‌های مختلف، دریافت می‌کنند، اغلب چیزی بین 1 تا چند ساتوشی است. هر ساتوشی، 0.00000001 بیت کوین است! که مبلغ بسیار ناچیزی است، در مقاله ” قیمت هر ساتوشی بیت کوین کش ” میتوانید نحوه تبدیل آن را مطالعه نمایید .

 

به عبارت دیگر برای دریافت 1 بیت کوین رایگان، شما احتیاج دارید که 10 میلیون ساتوشی، هدیه بگیرید. همانطور که حتما می‌دانید دریافت 10 میلیون ساتوشی، نیاز به زمان زیادی دارد و نمی‌توان انتظار داشت که یک شبه بتوان ساتوشی و در نهایت بیت کوین رایگان بدست آورد.

ثبت نام بیت کوین رایگان

چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم؟

حال وقت آن است که درباره بدست آوردن بیت کوین رایگان، توضیحاتی ارائه دهیم تا اگر مایل به چنین کاری هستید، بتوانید با دانش کافی، نسبت به انجام آن اقدام نمایید.

 • دریافت بیت کوین رایگان از طریق سایت استخراج بیت کوین رایگان

همانطور که در تعریف بیت کوین رایگان، شرح دادیم، بدست آوردن بیت کوین آن هم به صورت رایگان، در واقع به معنای بدست آوردن ساتوشی آن هم در ازای انجام یک سری کارهایی است که در انواع برنامه و یا سایت استخراج بیت کوین رایگان، مشخص شده و تعدادشان هم کم نیست!

ساتوشی چیست؟ هر بیت کوین چند ساتوشی است؟

سایت استخراج بیت کوین رایگان، با تعیین کارهای متنوعی از کاربران می‌خواهد تا آن‌ها را انجام داده و در ازای آن مبلغی به عنوان هدیه دریافت نمایند. در واقع سایت‌های مختلفی برای جذب تعداد زیاد کاربر، پیوسته در حال تبلیغات هستند و به راحتی شما می‌توانید آن‌ها را پیدا نمایید.

بنابراین افرادی که می‌پرسند چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم؟ باید به سایت‌ استخراج بیت کوین رایگان مراجعه نموده و کارهای مشخص شده را انجام دهند تا در ازای آن مقداری ساتوشی به عنوان هدیه دریافت کرده و در نهایت آن با جمع‌آوری 10 میلیون ساتوشی، بدست آوردن بیت کوین رایگان را تجربه نمایند.

البته باید بگوییم که این روش، تنها راه برای دریافت بیت کوین رایگان نیست و روش‌های دیگری هم وجود دارند که می‌توانید از هر کدام از آن‌ها به شیوه خاص خودش، نسبت به استخراج بیت کوین رایگان، اقدام نمایید.

 • دریافت بیت کوین رایگان از طریق ربات های تلگرامی

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم، برای پاسخ به سوال چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم، می‌توان راه‌حل‌های مختلفی ارائه داد. استفاده از برخی از بات‌های تلگرامی نیز روشی غیر از سایت استخراج بیت کوین رایگان است. نحوه دریافت بیت کوین به این روش به این صورت است که در ازای مشاهده تبلیغات توسط برخی از بات‌های تلگرامی، بیت کوین رایگان بدست خواهید آورد.

شاید بپرسید انگیزه افراد از انجام چنین کارهایی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در واقع افرادی که در جاهای مختلف اعم از تلویزیون، بیلبورد و … برای برند و کسب و کار خود، تبلیغات انجام می‌دهند باید برای انجام تبلیغات خود، هزینه کنند. اما در این روش، در واقع افراد مختلف به کسانی که تبلیغات آن‌ها را می‌بینند، هزینه‌ای پرداخت می‌کنند و این هزینه به صورت بیت کوین به بازدیدکنندگان تبلیغات، ارائه می‌شود.

برای آموزش بیت کوین رایگان به این صورت عمل کنید که ابتدا وارد بات تلگرامی مطمئنی شده و دکمه استارت را کلیک کنید.

نکته قابل توجه برای دریافت بیت کوین رایگان این است که حتما باید کیف پول بیت کوینی داشته باشید. کیف پول‌های بیت کوینی به دو روش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وجود دارد که از هر کدام از آن‌ها می‌توانید استفاده نمایید. روش ساده‌تر این است که از سایت‌های معتبر نسبت به ساخت کیف پول نرم‌افزاری اقدام نمایید و سپس با ارسال آدرس کیف پول خود به بات مد نظر از او بخواهید که هزینه مربوط به بازدید از تبلیغات را به آن بفرستد.

دریافت 1 بیت کوین رایگان

لازم به ذکر است که اگر از طریق سایت keepchange.io نسبت به ساخت کیف پول خود اقدام کنید نیز جایزه دریافت خواهید نمود؛ به عبارت دیگر سایت نام برده شده به تمامی افرادی که از طریق آن کیف پول بیت کوینی خود را بسازد، هدیه‌ای به صورت بیت کوین به کیف پول او، واریز خواهد نمود.

مرحله بعد از ساخت کیف پول از طریق یک سایت معتبر نظیر keepchange.io، انتخاب گزینه Receive Bitcoin است؛ بدین منظور باید به قسمت wallet مراجعه نموده و از میان گزینه‌های نمایش داده شده، Receive Bitcoin را کلیک نمایید تا آدرس کیف پول به شما نمایش داده شود.

لیست 9 تا از بهترین صرافی های آنلاین خرید بیت کوین

سپس آدرس را کپی کرده و در بات ارسال نمایید. با انجام این کارهای ساده شما بیش از نیمی از راه دریافت بیت کوین رایگان را طی نموده‌اید و از آن پس تنها کافیست که بر روی دکمه‌های پایین تبلیغاتی که از طریق بات برای شما ارسال می‌شود، کلیک کنید، اینگونه می‌توانید طعم شیرین دریافت بیت کوین رایگان را بچشید و هر زمان که بخواهید میزان بیت کوین دریافتی خود را مشاهده نمایید، تنها کافیست که در بات مورد نظرتان، گزینه Wallet انتخاب نمایید.

 • دریافت بیت کوین رایگان از طریق دعوت افراد به بات

برخی از بات‌های تلگرامی در ازای دعوت هر نفر به بات توسط شما، نیز بیت کوین به شما ارائه خواهند داد که می‌توانید با انتخاب گزینه nvite Friends در بات مد نظرتان، افرادی را که دعوت نموده و هدیه‌ای که در ازای هر دعوت دریافت نموده‌اید را مشاهده نمایید.

تاکنون سه شیوه مختلف برای پاسخ به سوال چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم، ارائه داده‌ایم و هنوز هم روش‌های دیگری وجود دارد که در ادامه بررسی خواهیم نمود.

برای اینکه بتوانید بیت کوین رایگان از طریق دعوت دوستان به بات بدست آورید، باید وارد بات مد نظر شده و سپس بات با انتخاب گزینه Get Invitation Link، لینکی خاص برای شما ارسال خواهد نمود و سپس شما لینک اختصاصی خود را برای دوستان و آشنایان خود ارسال نمایید و از آن‌ها بخواهید در بات، عضو شوند.

در این صورت اگر فردی از طریق لینک ارسالی شما وارد بات شده، دکمه استارت را کلیک کند و کیف پول خود را فعال سازد، شما هدیه بیت کوینی دریافت خواهید نمود.

حتما تا اینجا به این موضوع پی بردید که برای بدست آوردن بیت کوین رایگان، باید حتما یک سری کار انجام دهید، در غیر این صورت، هیچ چیزی عایدتان نخواهد شد. شاید با سایت‌هایی مواجه شده باشید که برای افزایش ترافیک سایت خود می‌گویند تنها با کلیک بر روی لینک ثبت نام بیت کوین رایگان، بیت کوین بدست آورید، به هیچ عنوان گول چنین سایت‌هایی را نخورید.

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم سایت استخراج بیت کوین رایگان وجود دارد، اما نه بدون اینکه کاری انجام دهید!

دریافت بیت کوین رایگان

 • دریافت بیت کوین رایگان از طریق سایت های شیر آب بیت کوین

سایت‌های مختلفی معروف به شیر آب بیت کوین وجود دارد که از طریق آن‌ها، امکان بدست آوردن بیت کورین رایگان وجود دارد. نحوه دریافت بیت کوین رایگان از این سایت‌ها به این صورت است که افرادی که در برخی از زمان‌های خاص در این سایت‌ها حضور داشته باشند و یک سری کارها اعم از وارد کردن رمزهای کپچایی که توسط سایت، تولید می‌شوند به داخل باکس‌های مربوطه، انجام دهند، هدیه‌ی بیت کوینی دریافت خواهند نمود.

برای یافتن سایت‌های این‌چنینی شما می‌توانید در فضای اینترنت یک جستجوی ساده کنید تا معتبرترین سایت‌ها برایتان نمایش داده شود. پس از اینکه سایت‌های این‌چنینی را دریافت نمودید، می‌توانید نسبت به ثبت نام بیت کوین رایگان، اقدام کنید تا در نهایت به دریافت سهم از شیر آب بیت کوینی منجر شود.

تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال (به روز رسانی 15 فروردین 1400)

برخی از سایت‌های شیر آب بیت کوینی عبارت است از:

 1. Cointiply
 2. BonusBitcoin
 3. oon Bitcoin.M

اگر از آن دسته از افرادی هستید که هنوز هم به دنبال راه‌حل‌ها بیشتری برای سوال چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم، هستند، ادامه مطلب را از دست ندهید.

روش‌های مختلفی برای دریافت بیت کوین رایگان از طریق کامپیوتر وجود دارد که یکی از آن‌ها با ثبت نام بیت کوین رایگان در سایت‌های به اصطلاح شیر آبی میسر می‌شود.

استخراج بیت کوین رایگان

 • دریافت بیت کوین رایگان از طریق افزودن زیر مجموعه به سایت

سایت‌های دیگری هستند که در صورت اضافه کردن زیر مجموعه توسط شما به سایت مد نظر، بیت کوین رایگان به شما خواهند داد. برای بدست آوردن بیت کوین رایگان به این روش، شما باید ابتدا سایت‌های این‌چنین را پیداکرده و در آن‌ها ثبت نام نمایید.

سپس به تعداد مشخص، افرادی را به عنوان زیر مجموعه خود به سایت، اضافه نمایید. نکته قابل توجه در این خصوص این است که هر چه تعداد افراد زیر مجموعه شما بیشتر باشد، بیت کوین رایگان بیشتری هم دریافت خواهید نمود.

 • بدست آوردن بیت کوین رایگان از طریق استخراج بیت کوین

تعداد زیادی سایت نیز وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها استخراج بیت کوین رایگان را تجربه نمایید. اما لازم است که ابتدا، آموزش بیت کوین رایگان را به خوبی فرا گیرید که شامل آموزش چگونگی استخراج بیت کوین است و هم‌چنین باید یاد بگیرید که چگونه تجهیزات مورد نیاز را تامین نمایید. پس از اینکه آموزش‌هایی در این خصوص دیدید، خواهید توانست که از سایت‌های مربوطه، بیت کوین رایگان، استخراج نمایید.

 • بدست آوردن بیت کوین رایگان از طریق برنامه نویسی و تولید محتوا

یک راه‌حل دیگری وجود دارد که می‌توان به سوال چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم به افراد مختلف، ارائه داد و آن هم کسب بیت کوین رایگان از طریق برنامه نویسی و یا تولید محتواست. به این صورت که شما می‌توانید با برنامه‌نویسی و یا تولید محتوا برای شرکت‌های خارجی از آن‌ها بخواهید که حقوق شما را به صورت بیت کوین و یا باقی ارزهای دیجیتال جدید واریز کنند.

سایت استخراج بیت کوین رایگان

سخن پایانی

اکنون که پاسخ چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم را دریافت نموده‌اید، می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید. برای دریافت بیت کوین رایگان، مراقب باشید که از طریق سایت‌های معتبربیت کوین اقدام کرده و نحوه ثبت نام بیت کوین را مطالعه نموده تا زمان‌تان بیهوده هدر نرود. شما می‌توانید سوالات و یا نظرات خود را در پایان این مقاله با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

برخی سوالات متداول :

آیا ازطریق ربات های تلگرامی می توان بیت کوین رایگان بدست آورد؟

استفاده از برخی از بات‌های تلگرامی نیز روشی غیر از سایت استخراج بیت کوین رایگان است. نحوه دریافت بیت کوین به این روش به این صورت است که در ازای مشاهده تبلیغات توسط برخی از بات‌های تلگرامی، بیت کوین رایگان بدست خواهید آورد.

 

 

 

1 دیدگاه برای “چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم؟ 7 روش ساده برای بدست آوردن بیت کوین رایگان

 1. اشتراک‌ها: بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال جدید کدام است ؟! - shekareravand

دیدگاهتان را بنویسید

مخاطب عزیز


ما سعی داریم، در  مقالات  سایت شکارروند، آموزش معامله گری و سرمایه گذاری در بازارهای مالی را به شما انتقال دهیم. برای هر چه بهتر شدن مطالب سایت پیشنهادات خود را در انتهای همین مقاله کامنت کنید 
از اینکه ما را برای  خدمت رسانی بهتر یاری می دهید از شما متشکریم 
>
close-link
فروش ویژه دوره آموزش بیت کوین و رمز ارزها، یک میلیون تومان تخفیف تا 1 اریبهشت 00
This is default text for notification bar