تحلیل روزانه بورس تهران اسفند ۱۳۹۹(به روزرسانی ۱۷ام)

تحلیل روزانه بورس

 

تحلیل روزانه بورس ۴ اسفند ۱۳۹۹

 

با توجه به شرایط خاص به وجود آمده در بازار ، سعی کردیم بیشتر کمی با هم درد دل کنیم و ببنیم چگونه از این به بعد در بازارها فعالیت کنیم.
شرایط بازار نمی تواند به مدت طولانی ادامه پیدا کند لذا در این روز ها بیشتر آرامش خود را حفظ کنیم با صبوری در انتظار موقیعت های خرید یا فروش ایده آل باشیم.
با من همراه باشید با تحلیلی متفاوت از نوع درد دل بورسی، دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور…

 

تحلیل روزانه بورس ۹ اسفند ۱۳۹۹

 

بازار به شدت از کمبود نقدینگی در رنج است، قیمتها جذاب اند و حداقل انتظاری که می شود از بازار داشت نوسان مثبت ۲۰ تا ۳۰ درصدی در کوتاه مدت است، اما فعلا بنا بر فریز سرمایه ها در بازار است.
این بازار نقد شوندگی خود را از دست بدهد جذابیت اصلی خود را از دست داده است، اما همه اینها در کوتاه مدت است و در میان مدت سهام به سمت ارزش ذاتی خود حرکت خواهد کرد.

در این تحلیل سعی کرده ام نگاهی به نمودار شاخص کل داشته باشم، کف ۱ میلیون و ۵۰ هزار واحد سنگر آخر شاخص است که به نظر بنده قبل از این عدد شاهد تعادل بازار خواهیم بود .
در ادامه تحلیل ۹ اسفند را تقدیم شما خواهم کرد:

 

 

تحلیل روزانه بورس ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

همچنان بازار از کمبود نقدینگی در عذاب است، امروز کمی اوضاع بهتر بود حداقل صف سهام بزرگ بازار را می خریدند اکثر سهام به قیمت هایی رسیده اند که تصورش برای خیلی ها دشوار بود، در سهام کوچک سهمی مثل فلات امروز جالب حرکت کرد اما آنقدر این بازار غیر قابل پیش بینی شده است که هنوز نمی توان با قطعیت در مورد فردا سهام نظر داد.
امروز به شخصه خریدار سهم حسینا بودم به نظر من سهم کاملا خشک شده، سهمی که در بدترین روز های بازار صف فروش ندارد و کف قیمتی خود را حفظ می کند قابل احترام است.

بگذریم با من همراه باشید با تحلیل امروز ۱۱ اسقند ۱۳۹۹

 

تحلیل روزانه بورس ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

یواش یواش بازار به مدار تحلیل بر میگرده، بازار اگر روال عادی به خودش بگیره احتمال اینکه سهام خوب رشد بکنن خیلی زیاد می شه، توی این تحلیل سعی کردم کلیت سهامی که بعد از تعادل بازار می تونن بازی خوبی بکنن رو برات بذارم، غیر از این شبندر رو بررسی کردم گروه پالایش از نظر من جای رشد داره مخصوصا با قیمت دلار و نفت فعلی…

با من همراه باش با تحلیل ۱۷ اسفند ۱۳۹۹:

 

 
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

3 دیدگاه برای “تحلیل روزانه بورس تهران اسفند ۱۳۹۹(به روزرسانی ۱۷ام)

دیدگاهتان را بنویسید

عیدی ما به شما

40% تخفیف

فیلتر های اختصاصی سایت شکارروند با استراتژی
کامل

برای مدت محدود

 
اکنون خرید کنید
Close