تحلیل روزانه بورس تهران فروردین ۱۴۰۰

تحلیل روزانه بورس

تحلیل روزانه بورس فروردین ۱۴۰۰

تحلیل روزانه بورس تهران ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

در این تحلیل سعی دارم که استراتژی خاصی را برای خرید و نگهداری سهام در ۶ ماهه ابتدایی سال برای شما باز کنم، در این تحلیل شاخص کل و هم وزن را نیز بررسی داشته ام.
در تحلیل ۱۱ فروردین ۰۰ سعی کرده ام سهامی را بررسی کنم که با شرکت در مجامع بتوانید سود خوبی را ازانها دریافت کنید و در نزدیکی مجامع نیز رشد قیمتی سهام باعث افزایش سرمایه سبد سرمایه گذاری شما گردد.
امسال باید بسیار محتاط تر و با دقت بیشتر سهام انتخاب کنیم با من همراه باشید با تحلیلی کامل از وضعیت بازار و سهام سبد شکارروند:

تحلیل روزانه بورس تهران 23 فروردین 1400

امروز کمی بازار تحرک مثبت داشت، بر این شدم تا برای شما فایلی تحلیلی از شاخص کل تهیه کنم، صحبت هایی که اینجا می شنوید در تاریخ 23 فروردین 1400 در اوج نا امیدی اکثریت بازار در حال زدن است.
باید تاکید کنم صرفا نظر شخصی خودم رو در مورد بازار می گم ممکنه کاملا غلط باشه، قبل از عید گفتیم در نزدیکی انتخابات شاهد رشد بازار خواهیم بود حالا داریم به اردیبهشت نزدیک می شیم، حقوقی ها در سهام بزرگ شروع به خرید کردن، دیروز خبری در مورد صندوق ها و سود بانکی 16 درصدی مخابره شده، مجموع عوامل و البته نگاهی به شاخص کل عقده من رو به سمت رشد کوتاه مدت بازار سوق میده.

برای مشاهده کامل تحلیل با من همراه باشید تحلیل روزانه بورس 23 فروردین 1400:

سهام شارپی ( به روز رسانی 23 فروردین ۱۴۰۰)

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

مخاطب عزیز


ما سعی داریم، در  مقالات  سایت شکارروند، آموزش معامله گری و سرمایه گذاری در بازارهای مالی را به شما انتقال دهیم. برای هر چه بهتر شدن مطالب سایت پیشنهادات خود را در انتهای همین مقاله کامنت کنید 
از اینکه ما را برای  خدمت رسانی بهتر یاری می دهید از شما متشکریم 
>
close-link
فروش ویژه دوره آموزش بیت کوین و رمز ارزها، یک میلیون تومان تخفیف تا 1 اریبهشت 00
This is default text for notification bar