خدمات اتاق معاملاتی برای تمامی افراد واجد شرایط رایگان است، برای اطلاع از شرایط عضویت به ایدی @mrvrd_sh در تلگرام پیام دهید یا به شماره ۰۹۳۶۳۹۱۷۷۹۷ پیامک ارسال فرمایید.

معامله گران شکارروند سعی می کنند در زمان خرید یا روز قبل از خرید یک سهم آن را در اتاق معاملات به اشتراک بگذارند، این اتاق صرفا جهت اطلاع علاقه مندان از نحوه خرید و فروش سهام در بازار توسط این گروه می باشد و این گروه به هیچ عنوان قصد دادن سیگنال خرید معاملاتی یا سبد گردانی را نداشته و ندارد.

 معامله در بازار بورس به مهارت کافی نیاز دارد و گروه شکار روند معاملاتی منطبق با استراتژی، مدیریت ریسک و سرمایه قوی خرید و فروش های خود را به اشتراک خواهد گذاشت. از آنجا که معاملات کاملا شخصی است صرفا جهت یادگیری نحوه معامله در بازار و نحوه صحیح مدیریت ریسک و سرمایه اتاق معاملاتی افتتاح گردیده است.

لذا گروه شکار روند هیچ مسئولیتی بابت خرید و فروش سهام توسط مخاطبین سایت ندارد، بازار سرمایه همواره با ریسک مواجه است و معامله در آن تخصص لازم را می خواهد، عضویت در این اتاق به معنای پذیرش این توافق نامه است.

در اتاق معاملاتی سهام از دید پرایس اکشن، تابلوخوانی و بنیادی بررسی می شوند و سعی می شود بهترین سهام از بین انبوه سهام برای خرید انتخاب گردد.